***kankilerboard***

BOSUNA UGRASMAYIN ARKADASLAR GIRIS OLMADAN OLMAZ
LÜTFEN EMEGE DE SAYGINIZ OLSUN TSKLER
KANKILERBOARD !!!!
CANKIZ

Ne bilim işde ele 1 Kadirelifsilaharasinda

Join the forum, it's quick and easy

***kankilerboard***

BOSUNA UGRASMAYIN ARKADASLAR GIRIS OLMADAN OLMAZ
LÜTFEN EMEGE DE SAYGINIZ OLSUN TSKLER
KANKILERBOARD !!!!
CANKIZ

Ne bilim işde ele 1 Kadirelifsilaharasinda

***kankilerboard***

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***kankilerboard***

Ne bilim işde ele 1

selocan

Erkek

Ne bilim işde ele 1 Empty Ne bilim işde ele 1

Mesaj tarafından selocan Çarş. Ara. 24, 2008 8:25 pm

sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...

Hangi ruh seni duydu benim kadar derinden.hangi gönülde yandın böyle bir yangınla sen.ya benim gözlerimdir seni bambaşka gören ya herkesin gözleri kör

Denizlerden Kalem Bulutlardan Kagıt Yaptım Belkide Bin Defa Seni Seviyorum Yazdım.Aptal!Sende Inandın.Ben Seni Sevmedim Sana Taptım...

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim

Bu dunyada bircok insan var kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi agliyor, kimi guluyor. ama tum mutluluk ve guzelliklere layık bir kisi var; o da su anda mesajımı okuyor

Gülümsün kurutamam seni Sularda cürütemem seni Yillarca gormesemde Yine unutamam seni

Eger ölürsem beni yakıp bir kavanoza koysunlar.O kavanozu başucuna koy.Anlıyorsun degil mi fedakarlığımı vazgeçtim toprak,olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan. Sırf senin yanında kalabilmek için..

engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...

yalnızlığımda seni büyüttükçe kalabalıklaşacağım .. sen kendi kalabalığında hep yalnız olacaksın ..

yalnızım sensiz yada seninle yalnızım aşksız yada aşkınla yalnızım ve seninim herşeye rağmen tüm benliğimle

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:25 am